Młodzież 24-25 września [WYNIKI]

Dodano: 25 września 2016 | 23:26
W weekend kolejną serię spotkań rozgrywały młodzieżowe zespoły Radomiaka. Była to udana kolejka dla naszych zespołów, z których tylko trampkarze (2002 r.) nie zainkasowali punktów w tej serii gier.
I wojewódzka Liga Juniorów Młodszych B1 U-17 gr. 2

Podopieczni Sławomira Baćmagi w meczu na szczycie wygrali z drugim zespołem Znicza 1:0 po golu Daniela Nowakowskiego i umocnili się na pozycji lidera. To czwarta z rzędu bez straconego gola wygrana naszego zespołu.

W niedzielę Radomiak zagra na wyjeździe z MKS Piaseczno. Będzie to pierwsza kolejka meczów rewanżowych.

Znicz II Pruszków - Radomiak Radom 0:1 (0:1)
(Nowakowski 37')

Radomiak: Kowalczyk - Gałczyński, Kupidura, Ciba, Nowakowski (48' Warchoł), Lisowski, Kaczkowski (73' Staniszewski), Trzos, Różowicz (57' Drąg), Ciupak (70' Majewski), Grzyb (80' Jeżmański)

Ekstraliga Juniorów Młodszych B2 U-16

Trzecie z rzędu zwycięstwo odnieśli podopieczni Macieja Lesisza. Nasz zespół wygrał pewnie na własnym boisku z Józefovią Józefów.

W sobotę Radomiak zagra na własnym boisku z wiceliderem tabeli, Escolą Varsovia. Będzie to pierwsza kolejka meczów rewanżowych.

Radomiak Radom - Józefovia Józefów 3:1 (1:1)
(Kosonóg 20', Łęcki 50', Mirecki 80')

Radomiak: Tarwacki - Grygiel, Wiatrak, Wdowski (74' Kacprowicz), Borkowski, Pluta, Winiarski, Łęcki, Kosonóg, Nowakowski, Kraszewski (41' Mirecki)

Legia Warszawa - Ursus Warszawa 7:0
Varsovia Warszawa - Escola Varsovia 1:2
Gwardia Warszawa - Znicz Pruszków 1:2

TABELA

***
I wojewódzka Liga Trampkarzy C1 U-15 gr. 2

Wysokiej porażki ze spadkowiczem z Ekstraligi i liderem tabeli doznali podopieczni Jarosława Czupryna. Nasz zespół uległ Kosie Konstancin 1:5.

W środę Radomiak zagra ze Zwarem Warszawa. Będzie to zaległe spotkanie z 1. kolejki.

Kosa Konstancin - Radomiak Radom 5:1 (3:0)
(Iwański)

Radomiak: Lament - Lasota, Wołczyński, Masiarz, Dukielski, Szwaczka, Wieczorek, Kłoczko, Zaręba, Moskwa, Seledec oraz Guziak, Cierzuch, Stańczyk, Iwański, Stępień, Czajkoski, Górka

Błonianka Błonie - Olimpia Warszawa 3:0
Zwar Warszawa - SEMP II Ursynów 3:1
Unia Warszawa - Wilga Garwolin 0:1

TABELA

***
Ekstraliga Trampkarzy C2 U-14

Bardzo ważne punkty przywieźli z Płocka podopieczni trenerów Pawła Potenta i Roberta Półbratka. Nasz zespół wygrał z Wisłą 2:0 i wyprzedził drużynę z Płocka z ligowej tabeli. Było to trzecie z rzędu zwycięstwo Radomiaka.

W niedzielę Radomiak zagra na własnym boisku z Ursusem Warszawa. Będzie to pierwsza kolejka meczów rewanżowych.

Wisła Płock - Radomiak Radom 0:2 (0:1)
(Leśnowolski 15', Wroński 60')

Radomiak: Kuśta - Łyko, Klimas, Barnaś, Kępka, Karbowiński, Kołacz, Janduła, Ostrowski, Leśnowolski, Wroński oraz Piechnik, Szymański, Królikowski, Krawczyk, Chełstowski, Jopiekiewicz, Bachanek

SEMP Ursynów - Ursus Warszawa 2:1
PAF Płońsk - MOSiR Mińsk Mazowiecki 0:5
Escola Varsovia - Polonia Warszawa; przełożony na 4. października

TABELA

***
I okręgowa Liga Młodzików D1 U-13

Kolejne pewne zwycięstwo odnieśli podopieczni Roberta Makucha i Macieja Daszkiewicza. Po środowej wygranej z Powałą Taczów, tym razem nasz zespół pewnie pokonał Orlika Radom 4:1 i awansował na pozycję lidera tabeli.

W sobotę Radomiak zagra na wyjeździe z trzecim w tabeli Mazowszem Grójec. Będzie to pierwsza kolejka meczów rewanżowych.

Orlik Radom - Radomiak Radom 1:4 (0:2)
(Grotek 4', 12', Bednarczyk 35', 42')

Radomiak: Snopek (Koptas) - Seta, Dorożyński, Skowroński, Iżmański, Ziółek, Kucharski, Włudarczyk, Grotek oraz Mazur, Staniszewski, Głowacki, Przedwój, Brodowski, Bednarczyk, Wróbel

Powała Taczów - Broń Radom 0:4
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec 1:1
Energia Kozienice - KS Warka 1:1

TABELA

***
I okręgowa Liga Młodzików D2 U-12

Jeden punkt udało się zdobyć podopiecznym Kamila Molgi. Nasz zespół zremisował na wyjeździe z Akademią Piłkarską Szydłowiec 1:1.

W sobotę Radomiak zagra wiceliderem, Ajaxem Radom. Będzie to pierwsza kolejka meczów rewanżowych.

AP Szydłowiec - Radomiak Radom 1:1 (1:1)
(Płatos 12')

Radomiak: Molga - Moskwa, Pyrka, Płatos, Grzegorczyk, Tadej, Trafisz, Sosnowski, Berliński oraz Ciepliński, Dohojda, Smurzyński, Gregier, Lipiec, Witkowski, Lewandowski

Lider Lipsko - AJAX Radom 0:2
Junior Radom - Mazowsze Grójec 0:5
Jastrząb Głowaczów - Orlik Radom 0:3

TABELA

***
Okręgowa Liga Orlików E2 U-10 gr. 1

Wysokie zwycięstwo w drugim meczu odnieśli podopieczni Emila Markiewicza. Nasz zespół zapomniał już o meczu sprzed tygodnia, kiedy to w ostatnich minutach spotkania drużyna Polonii Iłża wydarła zwycięstwo naszych chłopcom. Od samego początku meczu zieloni starali się przejąć inicjatywę, widać było zdeterminowanie naszych zawodników, którzy stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych, ale ich nie wykorzystali. Jednak z minuty na minutę Radomiak prezentował się coraz lepiej i był zdecydowanie skuteczniejszy w wykończeniu akcji pod bramką przeciwnika czego efektem jest wysoki wynik końcowy.

Oronka Orońsko - Radomiak Radom 4:18
(Molendowski x6, Brożyna x5, Stępień x3, Tatar x2, Gadajski, Zając)

Radomiak: Dyszewski - Furciński Michał, Zając, Brożyna, Tatar, Molendowski, Stępień oraz Furciński Mikołaj, Kozieł, Malczewski, Żaczek, Gadajski